"Daj dievčaťu správnu obuv a ona môže dobiť svet!" Marilyn Monroe
Späť do obchodu

Registrácia

CR7 Underwear&Socks

 

Pre kolekciu spodnej bielizne CR7 Underwear&Socks Cristiano Ronaldo, ktorý má milióny fanúšikov sociálnych médií, má obrovské potenciálne cieľové publikum a víťazný dizajnér Richard Chai, ktorý získal ocenenie CFDA v New Yorku, zohral dôležitú úlohu pri navrhovaní štýlov a štýlov v úzkej spolupráci s Cristiano Ronaldo. Richard Chai je známy svojou prácou s značkami ako Armani Exchange, Donna Karan a Marc Jacobs.
V neposlednom rade stojí za to vyrábať kvalitné spodné prádlo, dánsku textilnú skupinu JBS. Rodinná firma existuje od roku 1939 a je popredným výrobcom spodného prádla a ponožiek v Škandinávii.

48723-ronaldo-at-cr7-launch

 

"Spoločnosti, s ktorými som sa rozhodla pracovať, musia byť móda a špičková kvalita, aby mojim fanúšikom doručili môj najlepší produkt." V spoločnosti JBS som našiel partnerov, ktorí navrhujú a vyrábajú výrobky najvyššej kvality a silné dedičstvo skvelého dizajnu." hovorí Cristiano Ronaldo .

CR7 Underwear&Socks je moderná, medzinárodná móda pre chlapcov a mužov po celom svete.
Pri vytváraní trendov a na základe vysoko kvalitnej výroby sú dizajny navrhnuté tak, aby spĺňali vysoké očakávania zákazníkov.
Práca s kvalitnými materiálmi a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby spodnej bielizne prináša kolekciu CR7 perfektnú fit.
Kolekcia spodnej bielizne CR7 sa skladá zo štyroch rôznych línií a kolekcia ponožiek CR7 má štyri riadky.

cristiano-ronaldo-cr7-01042015-01-820x1094_compressed

Cristiano-Ronald-cr7-underwear-collection_compressed

 

zdroj.: http://www.cristianoronaldo.com/, www.youtube.com

Tím FS

kontakty_sk

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32