"Daj dievčaťu správnu obuv a ona môže dobiť svet!" Marilyn Monroe
Späť do obchodu

Registrácia

Fidget spinner útočí na svet módy

 

Pravdepodobne táto vec, možno tohtoročná HIT, všetci viete. Je obľúbený od detí až po seniorov. Budete prekvapení (rovnako ako my), ale viete, aký je najmodernejší letný prírastok z módneho sveta? Je to úžasný spinner od Zany Bayne.

Zara Bayne fidget spinner

 

Letné najhorúcejšie doplnky nie sú sandále alebo totem, ale hračka. Fidget spinner, vynájdená vynálezcam z Floridy Catherine Hettingerovou v roku 1993 a teraz fenoménom bez patentov, prvýkrát očaril deti pred tým, ako sa stane nevyhnutnosťou pre tých z nás, ktorí sa identifikujú ako deti v srdci. Problém? Hračky sú zvyčajne vyrobené z farebného plastu a pravdepodobne najsilnejšia vec, ktorú máte vo svojej kabelke. Zana Bayne má riešenie: kožu modifikáciu, ktorá dorazila na jej e-commerce začiatkom tohto týždňa.

"Náš tím umelcov miluje hrať s "otáčajúcimi sa husľami", takže si najprv mysleli, že vytvoria kožené cigánky, točivé nože sú estetickou hračkou s atraktívnym tvarom, takže to dalo zmysel, a keď sme skončili prvý, mali sme obraz a video na Instagram "Reakcia bola okamžitá," povedala Vogue Bayne a jej partner, Todd Pendu. "Radi by sme si mysleli, že všetko vyzerá lepšie na koži."
Ich verzia je v čiernej koži alebo v čistej béžovej koži so striebornými gombíkmi po obvode. Za 75 dolárov je to drahšie ako vaša typická hračka, ale mysleli sme si, že stojí za to investovať nielen kvôli komplimentom, ale aj za zenový stav mysle.

Zana Bayne je skutočne netradičná módna návrhárka, možno umelkyňa, ktorá ju nepozná, dokáže posúdiť, ako táto mladá hviezda sveta "VOGUE" predstavuje svoje kožené odevy.

 

 

zdroj: http://www.vogue.com, youtube.com

Tím FS

kontakty_sk

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32