"Daj dievčaťu správnu obuv a ona môže dobiť svet!" Marilyn Monroe
Späť do obchodu

Registrácia

NAJ sestrička 2016 - už to bude ROK!

 

Za pár mesiacov, už to bude rok, čo sme sa prvýkrát za fashionsoul zúčastnili charitatívnej akcie NAJ sestrička roka, ako exkluzívny partner, kde sme pripravili a sestričky obliekli do casual oblečenia o obuvi. Charitatívnej akcii organizuje skvelý človek a úžasný usporiadateľ David Novotný. Táto akcia je poďakovanie všetkým zdravotným sestrám za ich prácu a výkon, ktorý si často ani ako pacienti neuvedomujem. Ich práca je hocikedy náročnejšie ako si vieme predstaviť. Starajú sa o nás, musí nám rozumieť, byť milé, hodné a usmievavé ... Stále na nohu a v zhone k svojim pacientom.
Naj sestrička roka sa už organizuje od roku 2009 a každý ročník je trochu iný ako ten predchádzajúci. Áno, napríklad v roku 2016 bol medzi sestričkami aj jeden "brat" :-)

 

Slogan, ktorý akciu sprevádza:

 

STE sympatické, VESELÁ, odvážny,

MÁTE zmysel pre humor, STE JEDNODUCHO TA NAJ?

CHCETE VYHRAŤ ZÁJAZD PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU A ĎALŠIE ATRAKTÍVNE CENY?

PRÁVE PRE VÁS JE TU SÚŤAŽ O NAJ sestričky ROKA 2016!

 

"Naj sestričku môže prihlásiť každý - lekár, pacient, skrátka ten, kto má vo svojom okolí príjemnú a sympatickú zdravotné sestričku" dodáva usporiadateľ akcie David Novotný.

 

V roku 2016 bolo 15 finalistov, ale ako vieme, tak vyhrať môže len jedna (jeden :)) cesta do Náchoda, kde sa koná tradične finále je dlhá a plná krásnych, zábavných a príjemných zážitkov, ktoré si sestričky určite užijú.

Meranie šiat, výber casual outfitu, nácvik choreografie a všetko v sprievode profesionálov, ktorí ich celú cestu sprevádza a starajú sa o ich pohodlie. Ako filmové hviezdy na červenom koberci :-) Tohle im trochu závidíme, ale ich práca je neoceniteľná, takže samozrejme prajeme a boli sme radi, že boli dievčatá spokojné.

Sestričky sa stretnú prvýkrát na tlačovej konferencii, kde sú všetky predstavené, potom spolu idú na večeru, večer ich čaká prekvapenie, ktoré je zakaždým iné.

 

Finálový večer prebehol 8. októbra v náchodské divadle.

 

Záštitu nad celú akciu NAJ Sestričky PRIJALI:

podpredsedníčka zdravotníckeho výboru Poslaneckej snemovne Mgr. Soňa Marková, hlavná sestra z Ministerstva zdravotníctva Mgr. Alice Strnadová, námestník ministra zdravotníctva pre zdravotné poistenie MUDr. Tom Phillip, prezidentka Slovenskej asociácie sestier Martina Šochmanová, Krajská radkyňa pre zdravotníctvo Královéhradeckého kraja Jana Třešňáková.

Výťažok z celej akcie prevezme Hospic Anežky Českej v Červenom Kostelci. Keď navštívite ich stránky http://www.hospic.cz/, tak Vás motto vezme za srdiečko:

Motto:

"... ponáhľaj milovať ľudí, pretože rýchlo odchádzajú! ... až budeme na konci, nebudeme trpieť tým, čo sme zlého urobili, ak sme toho ľutovali, ale tým, že sme mohli milovať, ale nemilovali sme, že sme mohli pomôcť , ale nepomohli, že sme mohli zavolať, ale nezavolali, že sme sa mohli usmiať, ale neusmialo, že sme mohli podržať ruku, ale nepodržali ... "

Jan Twardowski

 

Oficiálne stránky, kde môžete NAJ sestričky prihlásiť: http://nejsestricka.cz/

 

Ohliadnutie do zákulisia:

 

 

Aj tento rok budeme partnerom NAJ sestričky a pomôžeme obliecť a vybrať tú NAJ, NAJ, NAJ ...

Ktorá alebo ktorý, na to si ešte musíme počkať, ale už onedlho Vám ukážeme, kto sa dostal medzi tohtoročným dvanásť finalistov.

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32