"Daj dievčaťu správnu obuv a ona môže dobiť svet!" Marilyn Monroe
Späť do obchodu

Registrácia

CARRERA

 

Carrera_Eyewear%20logo

 

História spoločnosti Carrera sa datuje od roku 1956, kedy sa Rakúšan Wilhelm Anger, inšpirovaný najdlhším, najrýchlejším a najnebezpečnejším cestným pretekom "Carrera Panamericana" rozhodol pomenovať svoju spoločnosť na výrobu športových okuliarov po tomto závode.

V roku 1964 prichádza s inovatívnym materiálom Optyl - plast, ktorý váži o 20% menej ako acetát a iné termoplastické materiály, zamedzuje opotrebenie a prispôsobuje sa aj tvári nositeľa.

Pôvodne značka vyrábala motocyklové okuliare a lyžiarske masky. Čoskoro rozšírila svoj sortiment o lyžiarske prilby a v roku 1977 vstúpila do módneho priemyslu so svojou trendovú kolekciou slnečných okuliarov a optických rámčekov.

Carrera bola v celej histórii sponzorom hŕbu svetových pretekov a Olympijských hier v lyžovaní, skokov na lyžiach, cyklistických a motocyklových pretekov.

V roku 2014 Carrera a Jimmy Choo oznamujú začatie exkluzívnej kolekcie Carrera od Jimmyho Choo okuliarov pre mužov, po veľkom úspechu bola ďalší rok predstavená kolekcia pre dámy Carrera od Jimmy Choo.

Od roku 1996 je spoločnosť CARRERA súčasťou skupiny Safilo. Táto synergia zvýšila štylistický a inovačný potenciál svojich produktov a zvýšila úspešnosť značky na medzinárodnej úrovni.

Dnes je CARRERA prestížnou značkou, ktorá je synonymom pre dizajn a technické inovácie. Značka, ktorá predstavuje dynamický životný štýl a komunikuje s emóciami.

Žiaden tovar od výrobcu CARRERA nebol nájdený....